Türkiye'de ev satarken hizmet bedeli öder miyim?
Türkiye'deki gayrimenkul satışı için HomesalTurkey'i yetkilendirdiğinizde, herhangi bir bedel ödemezsiniz. HomesalTurkey, sizin onayladığınız bir fiyata satışı tamamladığında, sizden, satış bedelinin %2'si oranında hizmet bedeli alır.
Türkiye'de aldığım evi nasıl kiraya verebilirim?
HomesalTurkey, evinizin güvenilir kiracılar seçilerek kiraya verilmesi konusunda siz hizmet sunar.
Türkiye'de gayrimenkul alma ve oturma izni sürecinde neler yapmalıyım?
HomesaleTurkey, size tüm satın alma, oturma izni ve vatandaşlık süreçlerinizde hizmet sunmaktadır.
HomesaleTurkey, Türkiye'ye yatırım için geldiğimde konaklama ve proje ziyaretleri konusunda bana yardımcı oluyor mu?
HomesaleTurkey, Türkiey'ye gayrimenkul yatırımı için yapacağınız ziyaretlerde, havalimanından alınmanızı, otele transferinizi, konaklamanızı ve proje ziyaretlerinizi sizin için organize etmekte ve size eşlik etmektedir.
Türkiye'deki gayrimenkullerimi nasıl satabilirim?
HomesaleTurkey, İhitayaç duyduğunuzda, Türkiye'deki mülklerinizin satışı konusunda size hizmet sunar. HomesalTurkey, geniş müşteri kitlesi ve pazarlama ağı ile Türkiyede'ki gayrimenkullerinizin değerine ve hzılı satışı için size destek olur.
Türkiye'de iş kurmak ve benzeri konularda hukuki ve mali destek alabilir miyim?
HomesaleTurkey, Türkiye'deki yaşama adapte olabilmeniz için, güvenilir iş ortaklarıyla size ihtiyaç duyacağınız konularda hukuki ve mali danışmanlık sunar.
Türkiye'de ev aldıktan sonra, evi yenilemek için ne yapmalıyım?
HoemsaleTurkey size güvenilir iş ortakları aracılığıyla kaliteli ve hesaplı hizmet almanız için destek olur.
HomesaleTurkey hizmet bedeli ne kadar?
Türkiye'de HomesaleTurkey aracılı ile yeni bir projeden gayrimenkul aldığınızda, HomesaleTurkey'e bir hizmet bedeli ödemezsiniz. HomesalTurkey hizmet bedelini sadece satıcı taraftan alır. HomesaleTurkey aracılığı ile ikinci el bir gayrimenkul satın aldığınızda ise, HomesaleTurkey sizden alış bedelinin %2'si kadar hizmet bedeli alır.
Türkiye'ye gelmeden de Türkiye'de gayrimenkul yatırımı yapabilir miyim?
HomesaleTurkey, size, teknolojinin tüm imkanlarını sunarak projeleri ve portföyleri tanıtır. Bizi ülkenizdeki konsolosluk aracılığıyla yetkilendirdiğinizde, tüm işlemleri sizin adınıza başlatır ve yürütür.
Türkiye'de hangi bölgelerde gayrimenkul yatırımı daha kazançlıdır?
Türkiye geniş coğrafi ve kültürel çeşitliliğe sahip bir ülkedir. Bu nedenle gayrimenkul yatırım seçenekleri oldukça fazladır. Ancak özellikle İstanbul, büyük bir dünya metropolü olarak her geçen gün daha da değerlenmekte ve gayrimenkul yatırım seçeneği olarak ilgi görmektedir.
Türkiye'de gayrimenkul yatırımı ile vatandaşlık alınabilir mi?
Türkiye'de şu an için 250 bin USD üzerinde gayrimenkul alımı yaptığınızda öncelikle oturma izni sahibi olabiliyorsunuz. Sonrasında ise, beş sene Türkiye'de ikamet ettikten sonra vatandaşlık hakkı için başvuruda bulunabiliyorsunuz.
Gayrimenkul projelerinden doğrudan kendim gayrimenkul alırsam daha az ödemez miyim?
HomesaleTurkey, yüksek iş hacmi nedeni ile, anlaşmalı gayrimenkul projelerinden özel indirimler alarak müşterilerine yansıtır. Bireysel olarak başvurduğunuzda bu indirimleri almanız mümkün olmaz. Üstelik, Türkiye'de hangi bölgelerde yatırımın daha kazançlı olduğu, hangi bölgelerin sizin yaşam tarzınıza daha uygun olduğu gibi konularda HomesaleTurkey size yol gösterir.