Neden HomesaleTurkey?

Türkiye'de gayrimenkul yatırımı yapan herkesin bizi tercih etmek için bir çok nedenleri var. İşte bunlardan bazıları:

Geniş proje portföyümüz

Size, İstanbul ve Türkiye'de farklı fiyat aralığı ve konseptlerde bir çok projeden seçenekler sunuyoruz. Bütçenize ve tercihinize göre en uygun alternatifleri sizin için listeliyoruz. Projelerimizin çoğu ya tamamlanmış ya da tamamlanmaya yakın olup, işlemleri güvenle gerçekleştirmeniz için her şamada size destek veriyoruz.

Gayrimenkulün her alanında yatırım seçenekleri

Türkiye, gayrimenkulün büyük önem taşıdığı ve ilgi gördüğü bir ülke. homesaleturkey.com olarak, müşterilerimize yeni geliştirlmekte olan projelerin yanı sıra, çok sayıda ikinci el konut, ticari ve arsa portföyü de sunuyoruz. Müşterilerimizin yüksek kira getirileri sağlayan kıymetli mülklere yatırım yaparak kazançlı çıkmasını sağlıyoruz.

Kiralama ve satış hizmetleri

Türkiye'de edindiğiniz mülklerin sonraki aşamalarda kiralanması ve ya satışı konusunda da size destek olyoruz. Türkiye'deki geniş pazarlama ağımız ile en hızlı şekilde kiralamak ya da satmak isteğiniz mülklere müşteri buluyoruz.

Hukuki ve mali konularda destek

Türkiye'de ev almakla yeni bir başlangıça adım atıyorsunuz. Türkiye'de gerek gayrimenkul yatırımı aşamasında ve gerekse sonrasında ihtiyaç duyabileceğiniz hukuki ve mali konularda size destek sağlıyoruz. Ayrıca, Türkiye'de oturma izni, çalışma izni, şirket kurmak ve vatandaşlık gibi konularda, deneyimli iş ortaklarımız ile hizmetinizdeyiz.

İnşaat ve proje geliştirme desteği

İster yeni bir ev inşası olsun, ister renovasyon, tüm inşaat ve gayrimenkul geliştirme projelerinizde size deneyimli iş ortaklarımızla destek oluyoruz. Projelerin hazırlanması, yasal inşaat izinlerinin alınması, inşaat ve renovasyon işlerinin yapılması ve yapı izin belgelerinin alınması konusunda hizmetinizdeyiz.

Çevrimiçi kullanıcı paneli

Homesaleturkey.com 'e özel çevrimiçi kullanıcı paneli ile, tüm iletişimi bizimle online olarak sürdürebilirsiniz. İşlemlerinizle ilgili gelişmeleri yine panelinizden izleyebilir ve bilgi sahibi olursunuz.

Yedi gün müşteri desteği

Homesaleturkey.com için haftasonu yoktur. Haftanın yedi günü bizimle çağrı merkezimiz yoluyla iletişim kurabilir, işlemleriniz hakkında bilgi alabilirsiniz.