English Turkish Arabic Persian German Russian Chinese-Simplified
  

TÜRKİYE'DEKİ EVİNİZİ KOLAYCA SATIN!

İşte size Türiye'deki gayrimenkulünüzü homesaleturkey.com ile satmanız için 5 neden:
  • Erişilmesi zor büyüklükteki müşteri veritabanı
  • E-posta, kısa mesaj gibi alternatif mecralardaki gücü
  • Yüzde yüz memnuniyet hedefli fanatik müşteri hizmetleri
  • Bulut tabanlı, benzersiz çevrimiçi raporlama altyapısı
  • Önde gelen ilan sitelerinin tümünde listeleme
Aşağıdaki formu doldurun, hemen sizi arayalım ve evinizi mümkün olan en iyi fiyata, en hızlı nasıl satacağımızı birlikte değerlendirelim.Ev Satıyorum-1

Türkiye'deki gayrimenkulünüzü satmak istediğinizde himzetinizdeyiz. İster yeni bir ev almak için olsun, isterseniz gelecek olan parayı bir başka şekilde değerlendirmek için, bazen sahip olduğumuz mülkleri bir an evvel satmak, hedeflerimiz gerçekleştirmek için önemli olabilir. İşte böyle durumlarda bizimle iletişim kurun, gayrimenkulünüzü en kısa süre içinde satalım.

Günümüz ekonomik koşullarında piyasalar hiç aynı kalmıyor. Gayrimenkulde de durum farklı değil. Bir dönem alıcılar çok ve evler hızlı satılırken, çok geçmeden işler tersine dönüp, satış için sırada uzun uzun bekleyen mülk sahipleriyle karşılaşabiliyoruz. İşte bu nedenle, gerek fiyat olarak ve gerekse yaklaşım olarak piyasa koşullarına uygun hareket etmek gerektiriyor.

Bunun için homesaleturkey.com, piyasa koşullarına uygun pazarlama stratejileri uygular. Öncelikle mülkünüz için hedeflerinize uygun olarak en doğru fiyatı belirler. Mülkünüzün profesyonel fotoğraf çekimlerini yapar. Alıcıları gezdirerek mülkünüzü tanıtır. Sizin adınıza teklifler alır ve bu teklifleri titizlikle değerlendirir. Siz yakınlarda olmasanız bile her detayı size çevrimiçi müşteri paneli üzerinden raporlar.


Alıcılar yer gösterimi yapıldığında sizin mutlaka haberiniz olur. Hedefinize uygun teklifler alıcı adaylarından yazılı olarak alınarak size olduğu gibi aktarılır. Gelen aramaların yoğunluğu size düzenli olarak paneliniz üzerinden bildirilir. Yapılan pazarlama çalışmaları ve ilan sitelerine verilen reklamlar size yine paneliniz üzerinden raporlanır.

Sonuca yaklaştığımızda, tapu sürecinin hazırlıkları yapılır. Tapu devrinin sorunsuz gerçekleşmesi ve ev satış bedelini almanız için tüm detayların üzerinden geçer ve sizi bilgilendiririz.

Kısacası, homesaleturkey.com ile Türkiye'deki gayrimenkulünüzü mümkün olan en hızlı ve kolay şekilde satarak finansal hedeflerinize ulaşırsınız.

Aşağıdaki linklere tıklayarak bu sayfayı farklı bir dilde görüntüleyebilirsiniz.